Rusza kolejna edycja konkursu Twój Startup – Twoja Przyszłość.

PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY W EŁKU OGŁASZA KOLEJNĄ EDYCJĘ KONKURSU TWÓJ STARTUP-TWOJA PRZYSZŁOŚĆ !

Tym razem konkurs  skierowany jest do młodzieży ełckich szkół średnich w wieku 18+.

Żeby wziąć udział wystarczy zgłosić na Formularzu pomysł na aplikację mobilną o tematyce oszczędzania energii elektrycznej.

Formularz-Zgłoszeniowy należy wysłać na: startup@technopark.elk.pl do dnia 03 listopada 2022 r. do godz. 23:59.

Na Formularzu Zgłoszeniowym należy opisać POMYSŁ NA APLIKACJĘ mobilną o  tematyce oszczędzania energii model przedstawiony w formie opisowej oraz prezentacji graficznej modelu aplikacji mobilnej (jako załącznik do formularza zgłoszeniowego), np. przy wykorzystaniu prezentacji ppt, ogólnodostępnych darmowych narzędzi do tworzenia mockupów/aplikacji lub innej dowolnej techniki graficznej. Pomysły będą oceniane pod względem innowacyjności, kreatywności i użyteczności.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • ’Beginners’ – uczniowie ełckich szkół ponadpodstawowych, wiek 18+

*zespoły max. 3 osobowe.

TIMELINE:

  • Aplikuj do 03 listopada 2022 r. do godz. 23:59.
  • Wyłonienie zwycięzców w trakcie Hackathonu podczas, którego uczestnicy staną przed wyzwaniem technologicznym z zakresu tworzenia aplikacji. Termin Hackathonu przewidziany jest w drugiej połowie listopada i zostanie podany  w terminie późniejszym.

ATRAKCYJNE NAGRODY:

Nagrody pieniężne przewidziane w kategorii „Beginners”

  • Za zajęcie pierwszego miejsca: 5 000 PLN
  • Za zajęcie drugiego miejsca: 3 000 PLN
  • Za zajęcie trzeciego miejsca: 2 000 PLN

Konkurs został unieważniony ze względu na niewystarczającą ilość poprawnych wniosków, które wpłynęły w terminie wyznaczonym przez Organizatora Konkursu, tj. do dnia 03.11.2022 r. do godz. 23:59.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, warunkiem przeprowadzenia finału konkursu, jest minimum 5 wniosków poprawnych, które zakwalifikują się do II etapu Konkursu. Warunek ten nie został spełniony, w związku z czym Organizator miał obowiązek unieważnić Konkurs.

Wszystkim, którzy złożyli aplikacje w tej edycji dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się wiosną 2023 r.

Formularz-Zgłoszeniowy

REGULAMIN AKTUALIZACJA

Regulamin konkursu