Oferta zajęć edukacyjnych Laboratorium Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku.

Szkoły podstawowe z regionu serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć edukacyjnych w Laboratorium Badania Żywności i Środowiska Produkcyjnego PNT w Ełku.

 

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ 

– poznawanie tajników pracy w laboratorium

– odkrywanie niezwykłych właściwości wody

klasy: 0 – 3

liczba uczniów: około 25 osób

czas trwania: około 90 minut

koszt: 20 zł / osoba

Na naszych zajęciach uczniowie przekonają się na czym polega praca w laboratorium oraz poznają i określą podstawowe urządzenia

i naczynia laboratoryjne. Wezmą też udział w prezentacji zatytułowanej „Niezwykłe właściwości wody”, połączonej z szeregiem ciekawych doświadczeń, dzięki którym odkryją, że woda ma ponadprzeciętny charakter.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  1. Lokalna jakość: działamy w sercu Ełku, oferując precyzyjne badania, szkolenia oraz wsparcie techniczne zgodne z najwyższymi standardami branżowymi. Nasz zespół ekspertów pracuje z pasją, gwarantując kompleksowe badania wody, wartości odżywczej produktów spożywczych, audyty wewnętrzne, oraz edukację dzieci i młodzieży oraz wiele innych.
  2. Dostępność i elastyczność: Nasze usługi dostosowujemy do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebujesz szybkiego badania, konsultacji czy szkolenia, zawsze jesteśmy tu dla Ciebie.
  3. Wsparcie lokalnej edukacji i rozwoju: Wspieramy rozwój lokalnej społeczności poprzez szkolenia, konsultacje i edukację. Nasze laboratorium to nie tylko miejsce badań, ale także centrum wspierające rozwój wiedzy i umiejętności.

Kontakt:

Laboratorium Badania Żywności i Środowiska Produkcyjnego
ul. Podmiejska 5, 19-300 Ełk

+48 87 732 63 04
+48 532 488 233
e-mail: labo@technopark.elk.pl