WARIACJE Z NAUKĄ EDYCJA 2024

Zapraszamy na niezwykły piknik naukowy dla rodzin i dzieci, który odbędzie się 18 maja 2024 roku w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku. Czekają na Was fascynujące atrakcje związane z tematem sztucznej inteligencji!

Data: 18 maja 2024

Godziny: 9:00 – 14:00

Lokalizacja: Park Naukowo-Technologiczny w Ełku, ul. Podmiejska 5

Temat przewodni wydarzenia to sztuczna inteligencja, która jest niezwykle aktualnym i intrygującym zagadnieniem w dzisiejszym świecie.

Co przygotowaliśmy tego wspaniałego dnia?

  1. Seanse w Planetarium Mobilnym: O każdej pełnej godzinie zapraszamy na fascynujące podróże po kosmosie i odkrywanie tajemnic wszechświata.
  2. Warsztaty z AI:
    • Lego Movie Making: Stwórz własne filmy animowane przy użyciu klocków Lego i dowiedz się, jak sztuczna inteligencja może być wykorzystana w procesie tworzenia.
    • Arduino: Poznaj podstawy programowania i elektroniki poprzez praktyczne projekty z wykorzystaniem platformy Arduino. *warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat.
  3. VR Point: Przeżyj niesamowite przygody w wirtualnej rzeczywistości. Wybierz grę spośród takich tytułów jak Arrowsong, CopsVSrobbers, Cyber Shock, Cook’d up.
  4. Niezwykłe Pokazy Chemiczne w Laboratorium PNT: o każdej pełnej godzinie przygotowaliśmy dla Was fascynujące eksperymenty chemiczne, które pozwolą Wam poznać świat nauki w praktyce.
  5. AI Art Warsztaty Plastyczne: Odkryj możliwości sztucznej inteligencji w sztuce i stwórz własne dzieła pod okiem naszych instruktorów.

Dołączcie do nas 18 maja 2024 i razem z nami odkrywajcie fascynujący świat sztucznej inteligencji! Zapraszamy wszystkich entuzjastów nauki i ciekawskich odkrywców na niezapomniane doświadczenia!

Zapewniamy, że będzie to dzień pełen nauki, zabawy i niezapomnianych wrażeń dla całych rodzin!