Inauguracja działalności Pomeranian Digital Innovation Hub

Z przyjemnością informujemy, że jako Park Naukowo-Technologiczny w Ełku jesteśmy partnerem inicjatywy Pomeranian Digital Innovation Hub. Już 9 maja 2024 r. odbędzie się konferencja inaugurująca działalność Pomorskiego Hubu Innowacji Cyfrowych, którego jesteśmy częścią. Tematem przewodnim tego wydarzenia będzie cyfrowa transformacja dla MŚP.

Podczas konferencji zaprezentowana zostanie bogata oferta Pomorskiego Hubu Innowacji Cyfrowych, ukierunkowana na wsparcie firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak uzyskać dostęp do specjalistycznych usług opartych na najnowszej wiedzy, doświadczeniu i technologii. Zaprezentowane będą możliwości przetestowania i wdrożenia innowacji cyfrowych w firmach z sektora MŚP.

Dlaczego warto wziąć udział? Ponieważ cyfrowa transformacja stała się faktem, a obszary takie jak analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne są niezbędne dla efektywnego funkcjonowania firm. Nasz Hub oferuje bezpłatne usługi w ramach pomocy de minimis, specjalizując się w rozwiązaniach z zakresu Przemysłu 4.0, Robotyzacji, AI, VR/AR i Cyberbezpieczeństwa.

Dołączcie do nas na konferencji:

Kiedy: 9 maja 2024 r.

Gdzie: Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/inauguracja-pdih/

PNT w ramach Pomeranian Digital Innovation Hub razem z naszymi partnerami będziemy świadczyć usługi skierowane do przedsiębiorstw z północnej Polski z województwa Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego. Wspólnie będziemy wspierać przedsiębiorstwa i podmioty administracji publicznej w obszarach nowych technologii, takich jak #Industry4.0, #Robotics, #AI, #VR/ #AR and #Cybersecurity.

źródło: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością