Laboratorium Badania Żywności i Środowiska Produkcyjnego- nowa oferta, nowa jakość.

Jako eksperci w dziedzinie badań, prezentujemy nową ofertę Laboratorium Badania Żywności i Środowiska Produkcyjnego PNT skierowaną zarówno do mieszkańców, jak i przedsiębiorców.

Nasze laboratorium świadczy kompleksowe usługi badawcze z zakresu:

  • Badanie wody
  • Badanie wartości odżywczej produktów spożywczych
  • Znak jakości – badanie czystości mikrobiologicznej powierzchni w celu potwierdzenia wysokiej jakości usług
  • Edukacja dzieci i młodzieży
  • Audity wewnętrzne systemów zarządzania i techniczne
  • Szkolenia branżowe personelu laboratorium
  • Doradztwo techniczne w zakresie funkcjonowania laboratorium

Z nami zyskujesz dostęp do nowoczesnych badań, świadczonych zgodnie z branżowymi standardami.

Badania wody – bezpieczeństwo i jakość: Laboratorium PNT EŁK specjalizuje się w kompleksowych analizach wody. Zapewniamy precyzyjne badania, dostosowane do norm środowiskowych, które gwarantują bezpieczeństwo i jakość konsumowanej wody. Z nami, każda kropla staje się źródłem pewności.

Badania żywności – nowoczesne podejście do bezpieczeństwa żywności: Nasze usługi badawcze obejmują również analizę wartości odżywczej produktów spożywczych, kontrolę jakości, oraz identyfikację potencjalnych zagrożeń. Jako profesjonaliści, dbamy o to, aby lokalna społeczność mogła cieszyć się bezpiecznym i zdrowym jedzeniem.

Oferta edukacyjna – odkrywajmy naukę razem: Laboratorium PNT EŁK kładzie duży nacisk na edukację. Nasza oferta edukacyjna obejmuje zajęcia dla dzieci i młodzieży, wprowadzając je w fascynujący świat nauki. Wierzymy, że inwestowanie w edukację jest kluczem do zrównoważonego rozwoju społeczeństwa.

Profesjonalizm w każdym detalu: Nowa oferta Laboratorium PNT EŁK to gwarancja profesjonalizmu na każdym etapie badania. Nasze usługi są oparte na najnowszych technologiach i przestrzegają najwyższych standardów branżowych.

Dostosowane do Ciebie: Rozumiemy różnorodność potrzeb lokalnej społeczności i przedsiębiorców. Nasze usługi są elastyczne, dopasowane do indywidualnych wymagań, zapewniając kompleksową analizę i precyzyjne wyniki.