Podsumowanie Konkursu „TWÓJ STARTUP – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ” 2023

Podsumowanie Konkursu „TWÓJ STARTUP – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ” 2023

Z satysfakcją podsumowujemy tegoroczną edycję konkursu „TWÓJ STARTUP – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ”. Zespół Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku pragnie serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, którzy wnieśli swoje kreatywne i innowacyjne projekty.

Liczba Wniosków:

Do finału konkursu dostało się, aż 15 zespołów, prezentujących różnorodne podejście do tematyki ekologii i technologii.

Zwycięzcy Kategorii „Advanced”:

🥇 Eko-bazar – Wirtualny targ ekożywności
Projekt Eko-bazar zdobył pierwsze miejsce, oferując wirtualny rynek ekożywności. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą bezpiecznie i wygodnie nabywać produkty ekologiczne, wspierając jednocześnie zrównoważony rozwój.

🥈 ReVibe – Upcykling i wirtualna giełda
Drugie miejsce przypadło zespołowi ReVibe, który skupił się na upcyklingu. Ich projekt zachęca do kreatywnego podejścia do przedmiotów codziennego użytku, wspierając ideę zrównoważonego stylu życia.

🥉 Solar Vanga – Aplikacja sterująca urządzeniami gospodarstwa domowego na podstawie prognozy produkcji energii odnawialnej
Trzecie miejsce zajęła ekipa Solar Vanga, prezentując aplikację sterującą urządzeniami domowymi w oparciu o prognozę produkcji energii odnawialnej. To innowacyjne podejście do zarządzania energią w domu.

Zwycięzcy Kategorii „Beginners”:

🥇 Piramid – Oszczędzanie energii w prywatnych domach i recykling
W kategorii „Beginners” pierwsze miejsce przypadło zespołowi Piramid, który skoncentrował się na oszczędzaniu energii w prywatnych domach oraz promocji recyklingu.

🥈 Earthy – Sprzątanie świata i promowanie działań ekologicznych, takich jak recykling i zdrowy styl życia
Drugie miejsce zajęła drużyna Earthy, prezentując projekt skupiony na sprzątaniu świata i promowaniu działań ekologicznych, takich jak recykling i zdrowy styl życia.

🥉 ECOGOATS – Mapa przyjazna środowisku i wsparcie ekologicznego stylu życia
Trzecie miejsce zdobył zespół ECOGOATS, tworząc mapę przyjazną środowisku i oferując wsparcie dla ekologicznego stylu życia.

Podziękowanie dla Wszystkich Uczestników:

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Wasze projekty stanowią inspirację dla nas wszystkich i dowód na to, że innowacyjność i ekologia idą ze sobą w parze.

Nagrody Finansowe:

Chcielibyśmy również podkreślić, że nagrody finansowe dla zwycięzców wynoszą:

  • I miejsce: 6000 zł
  • II miejsce: 4000 zł
  • III miejsce: 2000 zł

Dziękujemy za zaangażowanie i wkład wszystkich uczestników, jurorów oraz naszych partnerów. To dzięki Wam konkurs stał się niezapomnianym wydarzeniem, a prezentowane projekty wniosły nowe spojrzenie na to, jak technologia może służyć ochronie środowiska.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych, gdzie będziemy udostępniać więcej informacji na temat wydarzeń organizowanych w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.

Do zobaczenia na kolejnej edycji konkursu „TWÓJ STARTUP – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ”!