Bezpłatne webinarium „Cyberbezpieczeństwo – realna potrzeba każdego biznesu”.

Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatne webinarium „Cyberbezpieczeństwo – realna potrzeba każdego biznesu”.

Technologia przenika coraz więcej obszarów naszego codziennego życia i nic nie wskazuje na to, by ta tendencja miała się odwrócić. Praca z domu, na mobilnych i często prywatnych urządzeniach to niesamowita wygoda, ale i ryzyko.

Paradoksalnie, mimo coraz bardziej zaawansowanych narzędzi ochrony danych, zapewnienie bezpieczeństwa rokrocznie stanowi coraz większe wyzwanie. Dlaczego? Bo narzędzia to jedno, a sposób podejścia do zagadnień związanych z bezpieczeństwem, to zupełnie inna sprawa.  

W związku z coraz większą liczą cyberataków chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium „Cyberbezpieczeństwo – realna potrzeba każdego biznesu”.

Podczas warsztatu przeanalizowane zostaną realne case studies. Przedstawione zostaną aspekty na jakie trzeba zwrócić uwagę w cyberprzestrzeni oraz metody zabezpieczania się przed incydentami naruszenia bezpieczeństwa.

Omówione zostaną narzędzia, jak również mentalny sposób podejścia do tematu cyberbezpieczeństwa.  

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w webinarium prosimy o odesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl.

Formularz zgłoszeniowy pdf Zaproszenie - webinarium Cyberbezpieczeństwo

Link do webinarium otrzymają Państwo w dniu przed wydarzeniem.