Powierzchnie biurowe na wynajem.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wynajmu powierzchni biurowych.

Zapraszamy do kontaktu: +48 87 732 63 01, info@technopark.elk.pl 

  • dobra oferta na trudne czasy  
  • proste i elastyczne umowy
  • niskie czynsze dla młodych firm
  • produkcja / usługi / badania / centrum IT

Proponujemy dwie formy współpracy:

1. Wynajem biur – Firmy istniejące na rynku do 3 lat – startupy.

Wynajem powierzchni biurowych dla osób, które dopiero rozpoczynają własną działalność gospodarczą, a także dla tych, których firma istnieje na rynku nie dłużej niż 3 lata.

Firma pozostaje pod opieką Inkubatora Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku przez 3 lata. W ciągu tych 3 lat, inkubowana firma korzysta przede wszystkim z preferencyjnych stawek czynszu, które kształtują się następująco:

  • I rok inkubacji – 75% zniżki,
  • II rok inkubacji – 50% zniżki,
  • III rok inkubacji – 20% zniżki w przypadku powierzchni biurowej i 25% zniżki w przypadku powierzchni produkcyjnej. 

Warunkiem skorzystania z preferencyjnych stawek Inkubatora jest złożenie wniosku aplikacyjnego i jego pozytywna ocena przez komisję.

2. Wynajem biur – Firmy istniejące na rynku powyżej 3 lat.

Oferta skierowana do firm istniejących na rynku dłużej niż  3 lata, które za wynajem powierzchni biurowej będą płacić 100% stawkę czynszu wynoszącą 35,99 zł/m2 + 15,99zł/m² opłaty eksploatacyjnej + energia, woda, ścieki (zgodnie ze zużyciem). 

Szczegółowe stawki znajdują się w Cenniku

INFORMACJE TECHNICZNE

Lokale są umeblowane, klimatyzowane i wentylowane. Wyposażone w podłączenie teleinformatyczne w tym internet szerokopasmowy. Gotowe do prowadzenia działalności z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb najemcy. Pomieszczenia znajdują się na I oraz II piętrze budynku. Biura są w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt jest monitorowany, na  terenie bezpłatny parking.

WYGODA

Do Państwa dyspozycji posiadamy sale konferencyjne, szkoleniowe wraz z zapleczem multimedialnym i nagłośnieniowym a także pokoje biznesowe oraz otwartą przestrzeń wypoczynkową, znajdującą się w holu głównym Parku.

WSPÓŁPRACA

Dzierżawa lokalu w PNT daje możliwość nawiązania współpracy z funkcjonującym w Parku, akredytowanym Laboratorium Badania Żywności i Środowiska Produkcyjnego jak również znajdującymi się tu lokalnymi przedsiębiorcami.