Firma Avitron Polska Sp. z o.o. od listopada 2021 r. rozpoczyna działalność w PNT w Ełku.

Avitron to firma, która łączy międzynarodowe doświadczenie i norweską jakość, aby stworzyć unikalne i efektywne energetycznie rozwiązania. Międzynarodowa korporacja, która powstała w Norwegii w Bergen, a w skład której  wchodzą spółki Avitron Norge i Avitron Polska otwiera swój oddział w PNT w Ełku i stąd właśnie będzie koordynować część zadań na terenie kraju.

Avitron to firma usługowa z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie rozwiązań elektro-automatyki, która oferuje optymalne i efektywne energetycznie rozwiązania technologiczne w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE). Avitron to m.in. wyłączny partner globalnego lidera Enel X w zakresie elektromobilności w Polsce – zajmuje się dystrybucją ładowarek do pojazdów elektrycznych i montażem stacji ładowania. Stacje ładowania dedykowane dla użytkowników prywatnych, klientów biznesowych, operatorów stacji ładowania, gmin i miast. Mają zastosowanie w każdym obszarze. Stacje ładowania to przede wszystkim oprogramowanie zarządzające, które w połączeniu z wysoką jakością urządzenia, zapewnia prawidłową i bezproblemową pracę. Stacje ładowania samochodów elektrycznych ENEL X posiadają wbudowane oprogramowanie pozwalające na wdrożenie systemu zarządzania pozwalającego na zarządzanie flotą samochodów elektrycznych lub wdrożenie systemu płatności. Do sterowania stacją lokalnie zawsze jest wykorzystywana aplikacja mobilna JuicePass.

Avitron to także oficjalny dystrybutor firmy Rhenes w Polsce, która posiada 20-letnie doświadczenie jako producent w branży elektrycznej. Rhenes to jeden z czołowych producentów aparatury elektrycznej. W ofercie znajdują się przede wszystkim zabezpieczenia dedykowane do instalacji PV oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Prefabrykowane rozdzielnice AC oraz DC zakupione od Avitron Polska to gwarancja prawidłowych połączeń. Gotowe  rozdzielnice wysyłane  są na miejsce instalacji, gdzie autoryzowani instalatorzy oszczędzają czas na montażu. 

https://www.avitron.pl/

Witamy na pokładzie !