Do wynajęcia powierzchnia laboratoryjna i biurowa w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.

Do wynajęcia powierzchnia laboratoryjna i biurowa w PNT w Ełku.

LABORATORIUM

Całkowita powierzchnia pomieszczenia wynosi 67,41 m². Lokal posiada niezależne podłączenie wodne, elektryczne (własne liczniki), klimatyzacyjne i wentylacyjne, jak również teleinformatyczne w tym internet szerokopasmowy. Każdy moduł hali posiada niezależne wejście oraz wrota żaluzjowe. Lokal znajduje się na I piętrze budynku. Pomieszczenie jest w pełni dostosowane do prowadzenia działalności badawczej z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb najemcy.

Lokal wyposażony jest w zmywalną posadzkę antyseptyczną, wentylację wywiewową oraz klimatyzację. Posiada gniazdo 230V i 400V. Możliwe jest podłączenie dygestorium. W pomieszczeniu znajdują się stoły wyspowe i przyścienne, wielostanowiskowe (8 gniazd/stanowisko). Blaty wykonane są ze stali kwasoodpornej. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, monitorowany, bezpłatny parking. Przestrzeń wspólna (korytarz) zaopatrzona jest w kompletne zaplecze sanitarno – socjalne tzn. szatnie (z szafkami pracowniczymi), sanitariaty (prysznice, toalety), stołówkę (wyposażoną w lodówkę, kuchnię mikrofalową, czajnik, ekspres do kawy).

LOKAL BIUROWY DO WYNAJĘCIA

Tuż obok laboratorium do wynajęcia przestronne pomieszczenie biurowe o powierzchni 48 m². Bardzo jasne, wyposażone w wykładzinę dywanową dla większego komfortu użytkowania.

KOSZT WYNAJMU

Wynajem komercyjny

Podmioty prowadzące działalność gospodarczą powyżej 3 lat – na warunkach rynkowych. Preferowane są podmioty planujące lub wdrażające innowacje produktowe lub procesowe oraz
prowadzące działalność w branżach wysokiej i średnio-wysokiej technologii.

Ceny netto:  12,99zł/m² + 15,99zł/m² opłaty eksploatacyjnej + zużycie mediów + podatek od nieruchomości.

https://technopark.elk.pl/oferta/biura-i-hale-produkcyjne/

https://technopark.elk.pl/wp-content/uploads/2023/03/Cennik-2023.pdf

Wynajem w ramach Inkubatora przedsiębiorczości PNT:

Podmioty prowadzące działalność gospodarczą nie dłużej niż 3 lata lub osoby fizyczne  deklarujące rozpoczęcie działalności gospodarczej, planujące lub wdrażające innowacje produktowe lub procesowe – na warunkach preferencyjnych:.

Ceny netto: I rok inkubacji  3,25zł/m²   II rok inkubacji   6,50zł/m²   III rok inkubacji  9,74zł/m² + 15,99zł/m² opłaty eksploatacyjnej + zużycie mediów + podatek od nieruchomości.

https://technopark.elk.pl/oferta/inkubator-przedsiebiorczosci

https://technopark.elk.pl/wp-content/uploads/2023/03/Cennik-2023.pdf