BREXIT i COVID – nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim – Śniadanie biznesowe online.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz German Poland Bridge Group zapraszają przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego do udziału w Śniadaniu Biznesowym on – line „BREXIT i COVID – nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim”, które odbędzie się 7 października 2021 r. w godzinach 10:00 – 13:00.

Spotkanie poprowadzi Pan Rafał Churawski –  ekspert w zakresie rynku niemieckiego specjalizujący się w polskim i niemieckim prawie cywilnym i gospodarczym, w tym: internacjonalizacji, prawie bilansowym i prawie spółek. Ekspert posiada doświadczenie w handlu międzynarodowym pełniąc funkcje menedżerskie w działach sprzedaży zagranicznych firm na terenie Niemiec. Przez lata poznał od praktycznej strony różne wyzwania biznesowe, z którymi spotykają się klienci GPB-Group — od pozyskiwania partnerów biznesowych po organizację procesów logistycznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl

 
   
program formularz zgłoszeniowy(2)