UWAGA ! PNT zbiera informacje wśród przedsiębiorców z regionu w zakresie możliwości zatrudnienia pracowników ZEM zagrożonych utratą pracy.

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zbiera informacje wśród przedsiębiorców z regionu w zakresie możliwości zatrudnienia pracowników Zakładu Elektrotechniki Motoryzacyjnej w Ełku Sp. z o.o. zagrożonych utratą pracy (min. 450 osób).

Wszyscy chętni pracodawcy zostaną zaproszeni na szczegółowe spotkana informacyjne. Będą one zorganizowane stacjonarnie (w warunkach obostrzeń) lub online. 

W trakcie spotkań ZEM poda potencjał i daty dostępności pracowników, a Powiatowy Urząd Pracy możliwości dofinansowania do stanowisk pracy.  

Zgłoszenia zainteresowanych należy przesłać do 31.01.2021 r. na adres: p.krupinska@technopark.elk.pl  lub pod nr telefonu: 87 7326305 (należy podać nazwę firmy + dane kontaktowe + zapotrzebowanie).

Zgodnie z zapowiedzią Prezydenta Miasta Ełku rozpoczęte zostały rozmowy z ełckimi przedsiębiorcami w zakresie możliwości zatrudnienia pracowników, którzy na przełomie kilku najbliższych miesięcy zagrożeni będą utratą pracy w przedsiębiorstwie ZEM w Ełku.

Zapotrzebowanie pracodawców z terenu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej koordynuje Biuro SSSE w Ełku, Park  Naukowo-Technologiczny w Ełku zbiera natomiast informacje o zainteresowaniu pozostałych podmiotów z Ełku i regionu.