Najnowsze informacje z Laboratorium Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku.

Z przyjemnością informujemy, iż AKREDYTACJA badań wykonywanych w Laboratorium Mikrobiologicznym Badania Żywności i Środowiska Produkcyjnego działającym w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku została przedłużona !!!

Laboratorium Mikrobiologiczne Badania Żywności i Środowiska Produkcyjnego działające w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku jest jednym z nielicznych laboratoriów w północno-wschodniej Polsce, które w kompleksowy sposób wykonuje oznaczenia pozwalające zidentyfikować zagrożenia bezpieczeństwa żywności, a także jej jakość w aspekcie parametrów mikrobiologicznych.

Laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji, Nr AB 1726.

Zakres akredytacji dostępny pod adresem: https://www.pca.gov.pl/akredytowane-podmioty/akredytacje-aktywne/laboratoria-badawcze/AB%201726,podmiot.html

Akredytowany obszar działalności Laboratorium Badania Żywności i Środowiska Produkcyjnego, dotyczy mikrobiologicznych badań w kierunku obecności patogennych bakterii w mięsie i rybach.

Współpracujemy z wieloma producentami żywności, zapewniając najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług czego dowodem jest właśnie przedłużenie akredytacji wykonywanych badań.

Poza obszarem akredytowanym laboratorium technoparku wykonuje również badania wody, powietrza, produktów spożywczych na życzenie klienta.

Zachęcamy do skorzystania z oferty:

Laboratoria