Kolejne firmy rozpoczęły działalność w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku jest idealnym miejscem do rozwijania swojego biznesu. To doskonałe miejsce na prowadzenie działalności w zakresie produkcji, usług, badań ! Pomagamy  innowacyjnym firmom w osiągnięciu dojrzałości i zdolności do samodzielnego funkcjonowania na rynku. 

Od czerwca 2020 r. do Inkubatora przedsiębiorczości  PNT w Ełku dołączyły dwie nowe firmy: 

PFM LIGHT – firma działająca w obszarze techniki świetlnej. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją szeroko rozumianych energooszczędnych systemów oświetleniowych, w tym systemów sterowania oświetleniem na obiektach. Planuje wdrożenie innowacyjnego projektu oprawy oświetleniowej na rynek krajowy.

FLABEL – firma rozwijająca się w branży automotive, planuje wdrożenie do produkcji zaawansowanych systemów bateryjnych, urządzeń typu masterbox pozwalających na połączenie w spójny system kilku zasobników energii. Urządzenia będą wyposażone w systemy radykalnie zwiększające bezpieczeństwo użytkowania.

Oferta Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku to nie tylko wynajem powierzchni biurowej po preferencyjnych cenach i  dostęp do nowoczesnej infrastruktury. To także możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w realizowanych przez nas projektach. Oprócz biur, laboratoriów i hal produkcyjnych PNT w Ełku  dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi, które możesz wynająć na konferencje, warsztaty, szkolenia, spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne. Zapraszamy do współpracy.  https://technopark.elk.pl/