Nowe firmy w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku !

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku jest idealnym miejscem do rozwijania swojego biznesu. Pomagamy  innowacyjnym firmom w osiągnięciu dojrzałości i zdolności do samodzielnego funkcjonowania na rynku. 

W marcu do Inkubatora przedsiębiorczości  PNT w Ełku dołączyły dwie nowe firmy: 

Smart Integration Sp. z o. o. firma działająca w obszarze elektronicznych systemów zabezpieczeń technicznych, przemysłu oraz retail (sprzedaż online). Współczesny konsument  funkcjonuje w świecie technologii mobilnych i cyfrowych. Zmienia wraz z tym swoje zwyczaje zakupowe -możliwość dokonania zakupu w sklepie internetowym ma kluczowe znaczenia dla rozwoju firmy. A producent musi znaleźć skuteczne narzędzie, które pozwoli mu dotrzeć do klienta online jak i tego dokonującego zakupu stacjonarnie, nawiązać i utrzymać z nim relacje. Przy tym wszystkim zadbać o jakość procesu produkcji.

Firma Smart Integration pracuje nad stworzeniem oprogramowania, którego celem jest skrócenie czasu reakcji na potrzeby klientów, optymalizacja procesu  produkcji i obsługi klienta w celu ograniczenia kosztów ludzkich, zwiększenie widoczności lub ekspozycji produktów.

HELPON sp. z o. o. firma działająca w obszarze branży beauty. Światowy rynek kosmetyczny zmienia się dynamicznie, czas życia nowinki kosmetycznej jest bardzo krótki, a konsumenci są coraz bardziej wymagający i świadomi swoich potrzeb. Coraz częściej klient posiada pogłębioną wiedzę na temat produktów i usług dostępnych na rynku, podąża za najnowszymi globalnymi tendencjami i w sposób bardzo świadomy dokonuje decyzji zakupowych.

Rozwiązanie proponowane przez firmę podąża za światowym trendem, zgodnie z którym komunikacja opiera się przed wszystkim na najważniejszym obecnie medium – internecie. Portal będzie łączył online klientów z dostawcami szeroko pojętych usług kosmetycznych. Narzędzie opracowane przez firmę, ma pomóc klientowi znaleźć usługę spełniającą jego osobiste preferencje.

Oferta Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku to nie tylko wynajem powierzchni biurowej po preferencyjnych cenach i  dostęp do nowoczesnej infrastruktury. Oprócz biur, laboratoriów i hal produkcyjnych PNT w Ełku  dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi, które możesz wynająć na konferencje, warsztaty, szkolenia, spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne. Zapraszamy do współpracy.