Szlachetna Paczka w Parku Naukowo-Technologicznym !

W całej Polsce w dniach 7-8 grudnia trwa XIX Finał „Szlachetnej Paczki” ogólnopolskiego projektu pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.
 
Akcja „Szlachetna Paczka” organizowana jest w Ełku już po raz szósty. Podczas ełckiego finału akcji, wszyscy darczyńcy przekazują prezenty do Parku Naukowo – Technologicznego, ul. Podmiejska 5. Następnie wolontariusze dostarczają prezenty do potrzebujących rodzin. Szlachetna Paczka oraz darczyńcy w Ełku przygotowali prezenty dla 44 rodzin.
 

Darczyńcy z Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku zebrali w sumie 3 700 zł za co kupiono m.in. bon na materiały budowlane, lodówkę, żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do ubrań, zestaw garnków, przybory kuchenne, koce, kołdry, poduszki, komplety pościeli, ręczniki. Dodatkowo otrzymaliśmy również trwałą żywność, środki czystości, prostownicę, robota kuchennego, czajnik elektryczny.

Za okazane wielkie serce serdeczne dziękujemy lokatorom i pracownikom parku Naukowo-Technologicznego w Ełku. 

Szlachetna Paczka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z Darczyńcami i Wolontariuszami. To oni pomagają Rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają Rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc”.

O Paczce