ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W VI EDYCJI KONKURSU „TWÓJ STARTUP – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ”.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W VI EDYCJI KONKURSU „TWÓJ STARTUP – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ” – NAGRODA GŁÓWNA TO 30 000 ZŁ !!

Dokumentacja konkursowa do pobrania:

Formularz Zgłoszeniowy

Regulamin konkursu Startup 2019

Szczegółowy-Opis-Projektu

 

23 września 2019 r. ruszyła VI edycja konkursu organizowanego przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku „Twój Startup – Twoja przyszłość”. W konkursie może wziąć udział każda  osoba fizyczna mająca pomysł na rozpoczęcie innowacyjnego biznesu, gotowa założyć  i prowadzić działalność gospodarczą na terenie Ełku (minimum rok od wygranej).

Wystarczy złożyć wniosek aplikacyjny, a później zaprezentować swój pomysł przed jury na gali finałowej, która odbędzie się w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku 25 października 2019 r.

Na zwycięzcę czeka nagroda główna w wysokości  30 000 zł + voucher na studia z WSG i WSFiZ (do wyboru).

– Zgłoszenia do: 15 października 2019 r.          

– Gala Finałowa: 25 października 2019 r.      

W razie pytań należy kontaktować się z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Ełku pod numerem telefonu: 87 732 63 05 od poniedziałku do piątku od 7.30 – 15.30.

Celem konkursu jest efektywne wspieranie przez sektor publiczny innowacyjnych pomysłów biznesowych oraz aktywne działanie na rzecz wpierania przedsiębiorczości w Ełku. Nawet jeśli nie wygrasz, zyskujesz niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swojego pomysłu przed gronem ekspertów i ludzi biznesu. Stajesz przed szansą zdobycia inwestora dla swojego pomysłu.

Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Ełku.