Dzień otwarty w PNT w Ełku – Google Internetowe Rewolucje.

Już 17 maja 2019 r. w trakcie dnia otwartego PNT w Ełku pojawi się niepowtarzalna okazja skorzystania z Internetowych Rewolucji dla firm !

Weź udział w zajęciach z doradcą Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się jak wykorzystać internet do rozwoju swojej firmy.

Jesteś właścicielem lub pracownikiem małej, bądź średniej firmy? Szukasz sposobu na rozwój swojego biznesu w internecie? A może planujesz założyć firmę i chcesz dobrze się do tego przygotować? Bądź widoczny w internecie i rozwijaj swoją firmę dzięki narzędziom marketingu internetowego. A to wszystko dzięki Google Internetowe Rewolucje.

W czasie warsztatów zostaną przedstawione narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. Uczestnicząc w projekcie uzyskasz wsparcie jednego z naszych doradców – na podstawie szczegółowej analizy Twoich potrzeb i celów stworzysz indywidualny plan usprawnienia Twojego biznesu w internecie.

Ze wsparcia w projekcie możesz skorzystać niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania w znajomości narzędzi internetowych oraz celów biznesowych.

Pokazane będą również rozwiązania za pomocą, których Twoja firma będzie mogła:

 – dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy,

 – właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów,

–  zaistnieć na rynkach zagranicznych. 

W czasie warsztatów będzie możliwość umówienia się na bezpłatne indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP. 

OPCJE KONSULTACJI:

  1. Konsultacje online.
  2. Konsultacje w PNT w Ełku w wyznaczonym terminie.

Więcej o Google Internetowe Rewolucje znajdziesz tutaj: https://events.withgoogle.com/internetowe_rewolucje_dla_firm/#content

 

Zapraszamy do udziału w dniu otwartym PNT w Ełku !

Szczegóły już wkrótce na www.technopark.elk.pl oraz https://www.facebook.com/technopark.elk/

 

Lorem Ipsum