Certyfikat ISO dla firmy CG CABLE w Ełku!

Z przyjemnością informujemy, że audyt potwierdził wysoką jakość zarządzania w firmie CG CABLE, która działa w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.
Firma CG CABLE pomyślnie przeszła proces certyfikacji ISO 9001. Przyznany certyfikat potwierdza skuteczne wdrożenie i stosowanie sytemu zarządzania jakością w zakresie projektowania i produkcji wiązek elektrycznych dla motoryzacji i przemysłu.
ISO 9001 jest międzynarodowym standardem. Określa wymagania, jakie powinny spełniać systemy zarządzania jakością.
– Zawsze stawiamy potrzeby Klientów na pierwszym miejscu. Branża automotive, w której głównie działamy oczekuje najwyższych standardów, dlatego konieczne było podejście systemowe do zarządzania na bazie ISO 9001. Jestem pewien, że dzięki temu wysiłkowi nasz biznes ma szansę na szybszy wzrost, przyciągniecie nowych klientów do Ełku oraz zwiększenie zatrudnienia – stwierdza Leszek Gryncewicz, prezes zarządu.
Przyznanie firmie CG CABLE certyfikatu ISO 9001 poprzedziły wielomiesięczne przygotowania. Kilkuetapowy audyt – sprawdzający zgodność procesów z wymogami normy – przeprowadziła akredytowana jednostka certyfikująca TÜV NORD Polska z Katowic w listopadzie 2018 r.