Aktualne oferty współpracy międzynarodowej sieci Enterprise Europe Network

een

Aktualne oferty współpracy międzynarodowej sieci Enterprise Europe Network

Enterprise Europe Network (EEN) to największa na świecie sieć wspierania przedsiębiorczości, utworzona z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2008 r. Ponad 600 organizacji w  ponad 60 krajach na całym świecie na co dzień wspiera mikro, małe i średnie firmy w dążeniu do rozwijania ich potencjału i zdolności innowacyjnych.

Jednym z zadań sieci jest wspieranie firm w nawiązywaniu i rozwijaniu współpracy międzynarodowej. Sieć EEN prowadzi bazę ofert współpracy (Partnership Opportunities Database) http://www.een.wmarr.olsztyn.pl/znajdz-partnera-wspolpracy/. Przedsiębiorcy poszukujący partnerów biznesowych za pośrednictwem bazy mają możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów m.in. z zagranicznymi producentami, dystrybutorami, pośrednikami handlowymi i podwykonawcami. Baza ofert współpracy prowadzona jest w języku angielskim. Streszczenia ofert z każdego miesiąca w języku polskim udostępniane są w naszym regionie przez Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie. Aktualne oferty dostępne są na stronie Ośrodka EEN http://www.een.wmarr.olsztyn.pl/wp-content/uploads/2017/01/oferty-biznesowe-I-2017.pdf

Wystarczy wyszukać interesującą nas ofertę, skontaktować się z Ośrodkiem EEN zlokalizowanym przy WMARR S.A. i podać nr referencyjny oferty. Konsultanci EEN skontaktują Państwa firmę z partnerem biznesowym za granicą.

Wszystkie działania Ośrodka Enterprise Europe Network finansowane są przez Komisję Europejską i budżet państwa, przedsiębiorcy nie ponoszą kosztów oferowanych usług.