TRANSFORMACJA CYFROWA MŚP WARMII I MAZUR 20.09.2021 r.

Zapraszamy na pierwszą w tym roku, stacjonarną konferencję biznesową TRANSFORMACJA CYFROWA MŚP WARMII I MAZUR organizowaną przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku.
 
Spotkajmy się 'na żywo’ już 20 września w Ełku !

CEL KONFERENCJI:

 • wprowadzenie przedsiębiorców reprezentujących Ełk oraz Subregion Ełcki do procesu transformacji cyfrowej
 • zintensyfikowanie procesu transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwach,  ze szczególnym uwzględnieniem branży produkcyjnej
 • wzmocnienie strategicznego znaczenia digitalizacji i cyfryzacji firm dla ich rozwoju i konkurencyjności

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W KONFERENCJI:

CO ZYSKASZ:

 • poszerzysz wiedzę o aktualne trendy, które usprawniają procesy w Twojej firmie
 • wymienisz się doświadczeniem i spostrzeżeniami z innymi z branży
 • zyskasz możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami  http://www.techno-park.elk.pl/transformacja/prelegenci/
 • nawiążesz wartościowe relacje biznesowe

GRUPA DOCELOWA

 • Kadra zarządzająca – zarząd / władze firmy / właściciele
 • Dyrektor
 • Kierownik działu IT
 • Kierownik działu produkcji
 • Kierownik działu rozwoju/ B+R

NA CZYM POLEGA TRANSFORMACJA CYFROWA

W pierwszej z czterech rewolucji przemysłowych przełomową technologią, która zmieniła świat, było zastosowanie napędu parowego. W drugiej najważniejszą innowacją stała się linia montażowa, a w trzeciej — komputer. Obecnie trwa czwarta rewolucja przemysłowajest to rewolucja cyfrowa. Inteligentne technologie cyfrowe, takie jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, Internet rzeczy (IoT), zaawansowane analizy oraz robotyka, mogą zmienić sposób, w jaki pracujemy i prowadzimy działalność, a także to, jak wyglądają interakcje firm z klientami i światem zewnętrznym.  Nowoczesna transformacja cyfrowa polega na uzupełnieniu stosowanych procesów i systemów biznesowych technologiami cyfrowymi dostosowanymi do specyficznych potrzeb i celów poszczególnych firm. Transformacja cyfrowa to transformacja biznesowa. Wszystko zaczyna się od komunikacji, wyznaczenia konkretnych celów, silnego przywództwa i solidnej strategii zarządzania zmianami.

JAKI WPŁYW MA CYFRYZACJA W BIZNESIE

Transformacja cyfrowa biznesu to wykorzystywanie technologii w celu poprawy obsługi klienta, łańcucha dostaw, zarządzania kwestiami związanymi z interesariuszami i ogólnych procesów biznesowych. Jeśli więc mówimy o transformacji cyfrowej, chodzi nam o prawdziwą transformację. Aby w pełni wykorzystać technologie cyfrowe, musisz przygotować się na pełną transformację swojej firmy. Jeśli Twoja praca jest w dalszym ciągu analogowa, najwyższy czas na cyfrową zmianę.

DLACZEGO KAŻDA FIRMA POWINNA WYKORZYSTYWAĆ STRATEGIE W TRANSFORMACJI CYFROWEJ

Istnieje nieskończenie wiele powodów, dla których każda marka powinna przejść przez proces cyfryzacji – i to nie tylko dlatego, że robi to już cały świat. Nowoczesne marki nie mają problemów z cyfryzacją jak starsze firmy. Wynika to z faktu, że młodsze przedsiębiorstwa są o krok przed innymi w zakresie efektywności operacyjnej. Oznacza to, że, jeśli chcesz rozwijać swoją markę, musisz dopasować swoje przepływy pracy do ery cyfrowej. Ale nie chodzi tutaj tylko o pokonywanie konkurencji. Przejście na technologię cyfrową może zdziałać cuda dla Twojego zespołu, kultury firmy i jej ogólnej produktywności.

Pozostał informacje i obowiązkowa rejestracja pod linkiem: http://www.techno-park.elk.pl