Inteligentne urządzenie stworzone w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku przez firmę Smart Integration wykryje podwyższoną temperaturę i brak maseczek ‼️

Inteligentne urządzenie stworzone w Park Naukowo-Technologiczny w Ełku wykryje podwyższoną temperaturę i brak maseczek ‼️

Dzięki firmie Smart Integration zlokalizowanej w ełckim technoparku, w PNT testowane jest innowacyjne urządzenie typu smart, mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia się COVID-19.

Urządzenie – automatyczny punkt dezynfekcji z pomiarem temperatury i detekcją posiadania maseczki – jest odpowiedzią na aktualne potrzeby firm i instytucji publicznych w okresie pandemii.

Smart Integration właśnie rozpoczęło wdrażanie na rynek opracowanego przez siebie wyspecjalizowanego urządzenia 3 w 1, gwarantującego szybką i bezpieczną kontrolę ruchu na terenie zakładów produkcyjnych, sklepów, restauracji i pozostałych miejsc publicznych ‼️

Badanie kamerą termowizyjną pozwala na błyskawiczny pomiar bez kontaktu osobistego, co niweluje ryzyko zakażenia się COVID-19 i przyspiesza proces nadzoru osób wchodzących do budynku lub pomieszczenia.

Urządzenie umożliwia automatyczne wykrywanie podwyższonej temperatur oraz braku maseczki poprzez sygnalizację komunikatem głosowym/alarmem.

Urządzenie wyposażone jest w punkt automatycznej, bezdotykowej dezynfekcji dłoni.

Urządzenie daje możliwość integracji z istniejącymi systemami kontroli dostępu w budynku oraz rozbudowy o dodatkowe funkcje.

W szerokim zastosowaniu urządzenie jest idealne do stosowania w zakładach produkcyjnych, magazynach, szpitalach, szkołach, budynkach biurowych, administracyjnych oraz na terenie obiektów hotelowych, restauracyjnych czy sklepów.

PNT gratuluje opracowania nowego produktu w szerokiej ofercie Smart Integration tworzącego na co dzień zaawansowane rozwiązania typu smart w obszarze security czy wsparcia marketingu.