Konkurs „Twój startup-Twoja przyszłość” rozstrzygnięty !!

Za nami finał konkursu Twój Startup-Twoja przyszłość !! To była wyjątkowa edycja-do walki o główną nagrodę w wysokości 30 000 zł stanęły 4 niezwykłe kobiety, które swoje pasje postanowiły przekuć w sukces !! Chyba wszyscy się zgodzą, że nie ma lepszej recepty na dobry biznes. W ten sposób poznaliśmy 4 wspaniałe pomysły:

  1. Agata Sadowska – zapalona podróżniczka, odwiedziła już 24 kraje i ciągle ma ochotę na więcej. Organizatorka urlopów i podroży poślubnych znajomych i rodziny postanowiła zrobić coś więcej – stworzyć portal, który pomoże każdemu chętnemu na wakacyjną przygodę zorganizować podróż marzeń. Spersonalizowane wakacje, to coś dla szukających pomysłu na niesztampowy wypoczynek, inny niż te organizowane przez tradycyjne biura podróży.
  2. Marta Krajewska – kobieta z pasją, pedagog, plastyk i na dodatek wykonuje własnoręcznie biżuterię zdobioną haftem. Sprzedaje swoje wyroby na całym świecie, zagraniczne pisma branżowe publikują jej prace. Niesamowite, że tak długo przed nami się ukrywała!
  3. Wiktoria Maszewska – piękna, młoda kobieta, która od najmłodszych lat pasjonuje się branżą beauty. Która z nas nie miała problemu w znalezieniu usługi, która będzie satysfakcjonująca w 100 % ?Pani Wiktoria znalazła na to receptę – chce stworzyć portal łączący usługodawców z branży beauty z klientami ! Koniec żmudnych poszukiwań kosmetyczki spełniającej nasze wymagania z wolnym terminem – dzięki pomysłowi p. Wiktorii szybko i bez problemu znajdziemy salon piękności z wolnym terminem w najbliżej lokalizacji. 
  4. Justyna Romaniuk – zwyciężczyni tegorocznej edycji! Kobieta inżynier, z wykształcenia budowniczy okrętów! Człowiek orkiestra – jej pasją jest krawiectwo. Prywatnie projektuje i wytwarza torby, plecaki, worki. Swoją dotychczasową pasję zamierza rozwijać w kierunku związanym wykształceniem i wykonywanym zawodem, czyli branżą marine. Wykorzystuje nowoczesne technologie projektowania 3D, dzięki czemu może tworzyć nawet najbardziej skomplikowane spersonalizowane projekty, zarówno dla klientów indywidualnych jak biznesowych. Swój pomysł opiera na optymalizacji procesu produkcji przy zachowaniu jakości produkcji hand made.

Dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm wszystkich 4 Pań !!

Stoimy na stanowisku, że wszystkie pomysły mają szansę rozwinąć skrzydła. No coż… musieliśmy wybrać najlepszy !

Vouchery na studia podyplomowe sponsorowali Wyższa Szkoła Gospodarki Ełk i Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku  !! Dziękujemy za wsparcie !!

A tak radzi sobie zwycięzca poprzedniej edycji: https://www.youtube.com/watch?v=TvTajhu0B6A