Dzień otwarty z PARP w PNT w Ełku

Dzień otwarty PARP

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie dedykowane małym i średnim przedsiębiorcom – Dzień otwarty z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku, które odbędzie się 27 maja 2024 roku, w godzinach 10:00 – 13:00.

Podczas tego wydarzenia będą mogli Państwo skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertami PARP, którzy przybliżą Państwu różnorodne programy dofinansowania i wsparcia dostępne w 2024 roku. W ramach konsultacji przewidziano trzy tematy z udziałem trzech ekspertów, co pozwoli Państwu na uzyskanie kompleksowej wiedzy.

Tematy konsultacji: 

  • Podnoszenie kompetencji pracowników / Szkolenia dla pracowników (Baza Usług Rozwojowych / Akademia PARP), Erasmus dla firm, inkubacja startupów: Ekspert Albert Wronowski przedstawi możliwości rozwoju kompetencji pracowników oraz szanse dla młodych przedsiębiorców w ramach międzynarodowych programów wymiany.
  • Wzornictwo, Automatyzacja i Robotyzacja, Prace B+R, Infrastruktura B+R, Transformacja cyfrowa, Zielona transformacja, Internacjonalizacja: Ekspert Agnieszka Stajszczak omówi dofinansowanie z Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie Polska Wschodnia oraz Nowoczesna Gospodarka, w tym Granty na Eurogranty i promocję marki MŚP.
  • Wdrażanie Gospodarki Obiegu Zamkniętego: Ekspert Małgorzata Wójcik podzieli się swoją wiedzą na temat strategii i praktyk wdrażania gospodarki obiegu zamkniętego oraz możliwości wsparcia dla przedsiębiorstw zainteresowanych zrównoważonym rozwojem.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego aby wziąć udział w konsultacji, prosimy o rejestrację na wybraną sesję konsultacyjną, klikając w poniższy link:

https://technopark.elk.pl/dzien-otwarty-z-parp-w-pnt-w-elku

Rejestracja jest otwarta do 24 maja 2024 roku. Zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału jak najwcześniej, aby zapewnić sobie miejsce w wybranej konsultacji.

Taka szansa na bezpośrednie rozmowy z ekspertami PARP jest unikatowa. Dzięki temu wydarzeniu uzyskacie Państwo wskazówki dopasowane do Państwa potrzeb oraz dowiecie się, jak skorzystać z możliwości finansowania i rozwoju firmy.

W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 532 131 087 lub 532 461 370. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.techopark.elk.pl

 

Serdecznie zapraszamy