Gryf Technologia

Producent systemów informatycznych oraz systemów zintegrowanych z elektroniką. Gryf Technologia jest firmą prywatną, założoną przez Marcina Kwiatkowskiego w 2009 roku. Od tego czasu, stworzyliśmy kilka dobrych produktów, nowych technologii, stale powiększamy zespół o nowe talenty. Gryf Technologia jest również producentem procesora Warszawa.

INTELECOM

INTELECOM jest firmą polską, działającą na terenie całego kraju. Głównym obszarem jej działalności jest projektowanie i budowa infrastruktury telekomunikacyjnej. Firma oferuje kompleksową obsługę inwestycji telekomunikacyjnych, począwszy od fazy koncepcji, poprzez projekt za co odpowiada rozbudowany dział projektowy, aż po wykonawstwo i sporządzenie dokumentacji geodezyjnej i powykonawczej co leży w gestii działu wykonawczego. Firma INTELECOM realizuje inwestycje pozyskane w ramach zamówień publicznych, wynikające z zawartych umów ramowych, jak również konkretne zadania zlecone na podstawie odrębnych umów oraz kontraktów określających czas, cele i metody działania.

SUNGSAN ZEM

SUNGSAN ZEM Zajmuje się produkcją i rozwojem oświetlenia samochodowego. Zaopatruje, bezpośrednio fabryki samochodów w Polsce i na Ukrainie. Kooperuje też z innymi wytwórcami, dostarczając im wtryskiwane, lakierowane, metalizowane próżniowo komponenty do produkcji. Dewizą firmy jest dążenie do doskonałości w dostarczaniu Klientom wyrobów wysokiej jakości, na czas i w optymalnej cenie. Posiadają wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjno-techniczną wyposażoną w laboratoria fotometryczne, metrologiczne i wytrzymałościowe, a także nowoczesny park maszynowy.

TRANS-MAT FOOD

Firma zajmuje się dostarczaniem gotowych technologii dla przemysłu mięsnego, cukierniczego, piekarniczego oraz rybnego. Od 2009 roku firma mieści się w nowym obiekcie spełniającym normy bezpieczeństwa zdrowotnego żywności (HACCP) w którym uruchomili nowoczesną linię do produkcji mieszanek przyprawowych. Nowoczesne urządzenia i dobrze wykwalifikowany personel, daje gwarancję powtarzalności produktów oraz najwyższą jakość. Firma jest cenionym i uznanym Partnerem w branży spożywczej. W strategię firmy TRANS-MAT FOOD jest wpisana ekspansja produktów firmy poza granice Polski, która jest sukcesywnie rozwijana i do której Kierownictwo firmy przywiązuje wysoką wagę. Do grona klientów marki TRANS-MAT FOOD należą jedni z największych producentów żywności z Polski, Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Rumuni. Od 2012 roku firma posiada certyfikaty GOST-R pozwalające na wprowadzenie produktów na rynek wschodni.

VEDIA S.A.

VEDIA S.A. powstała w 2007 roku. Jest polską firmą, która produkuje autorskie odtwarzacze audio oraz audio-video. Na stałe współpracuje z utalentowanymi polskimi designerami i programistami oraz wyspecjalizowanymi fabrykami w Korei i Chinach. Od 2008 roku jest notowana na warszawskim parkiecie New Connect. Jest pierwszym polskim producentem, który wziął udział w Consumer Electronics Show 2009, największych na świecie międzynarodowych targach poświęconych elektronice konsumenckiej oraz nowym technologiom. Światło dzienne ujrzały wówczas trzy modele: A10 oraz B6. VEDIA S.A. oferuje klientom cyfrową rozrywkę najwyższej jakości.

Plastimet

PPU PLASTIMET Sp. z o.o. na rynku istnieje od 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją okien i drzwi PVC. W roku 1995, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, uruchomili produkcję ślusarki aluminiowej. W 2002 roku, dywersyfikując swoją działalność, rozpoczęli produkcję ślusarki przeciwpożarowej, która to znalazła szerokie uznanie na rynku. Natomiast w ubiegłym roku wybudowali i uruchomili innowacyjne Centrum Produkcyjne profili okiennych.

Zeto sp. z o. o.

ZETO SOFTWARE Sp. z o.o. jest producentem użytkowych systemów informatycznych i wykonawcą kompleksowych usług, obejmujących główne dziedziny współczesnej informatyki, w szczególności: projektowanie, programowanie, wdrażanie i integracja systemów; outsourcing - przetwarzanie danych, udostępnianie aplikacji, masowe wydruki; doradztwo, szkolenia; audyt informatyczny (kontrola legalności oprogramowania etc.); okablowanie strukturalne, projektowanie, budowa sieci kablowych i bezprzewodowych, konfiguracja routerów i firewalli; integracja systemów fiskalnych (sprzęt, oprogramowanie, serwis); sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania (PC, serwery, drukarki, akcesoria).

Impress

Producent zadrukowanych papierów dekoracyjnych, folii finish, papierów impregnowanych oraz obrzeży z tworzyw sztucznych.

Vizum Smart Monitoring Platform

Platforma Vízum umożliwia wdrożenie tzw. Internet of Things (Internetu rzeczy) w budynkach. Do działania platformy wykorzystywane są inteligentne czujniki tzw. “beacony” (nadajniki radiowe z technologią iBeacon) wraz z urządzeniami mobilnymi (smartfony i tablety).

ALT-BHP

Firma ALT-BHP prowadzi szkolenia edukacyjne w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także w zakresie nadzoru nad warunkami pracy i bezpieczeństwem przeciwpożarowym i udzielania pierwszej pomocy.

SZPPLAST

SZP PLAST Zajmuje się produkcją i rozwojem oświetlenia samochodowego. Zaopatruje, bezpośrednio fabryki samochodów w Polsce i na Ukrainie. Kooperuje też z innymi wytwórcami, dostarczając im wtryskiwane, lakierowane, metalizowane próżniowo komponenty do produkcji. Dewizą firmy jest dążenie do doskonałości w dostarczaniu Klientom wyrobów wysokiej jakości, na czas i w optymalnej cenie. Posiadają wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjno-techniczną wyposażoną w laboratoria fotometryczne, metrologiczne i wytrzymałościowe, a także nowoczesny park maszynowy.

Krynica Vitamin

Krynica Vitamin jest czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. Specjalizuje się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych.