Thermo Vitae

Firma Thermo Vitae zajmuje się profesjonalnym doborem, montażem i serwisem elementów grzewczych budynków. Zakres oferty obejmuje: pompy ciepła, kolektory słoneczne, rekuperatory, kominki oraz instalacje grzewcze i wodno-kanalizacyjne. Bardzo ważnym elementem działań firmy jest optymalizacja systemu grzewczego budynku, tj. dostosowanie systemu grzewczego budynku do warunków środowiskowych, a co za tym idzie osiągnięcie maksymalnej efektywności zastosowanego rozwiązania.

Setup

Firma SETUP zajmuje się informatyczną obsługą przedsiębiorstw. Obecnie przedsiębiorstwo działa w zakresie wdrażania zaawansowanych rozwiązań informatycznych COMARCH. Misją firmy SETUP jest zaspokajanie potrzeb Klientów w zakresie informatycznego wspomagania zarządzaniem przedsiębiorstw, dzięki któremu można czerpać wymierne korzyści ekonomiczne. Klientami firmy są przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa handlowe i produkcyjne, a także urzędy i jednostki służby zdrowia.

For Fame

Agencja Promocji Sportu For Fame prowadzi szkolenia sportowe i menedżerskie w innowacyjnej formie on-line za pośrednictwem najnowocześniejszej dostępnej na rynku platformy e-learningowej, która jest responsywna, czyli można z niej korzystać także za pomocą smartfona lub tabletu. W najbliższej przyszłości planowane jest prowadzenie szkoleń "na żywo" w formie webinarium. Agencja Promocji Sportu For Fame została wyróżniona nagrodą "Local Stars" przez międzynarodowy portal sprzedaży grupowych Groupon oraz jest członkiem European Health&Fitness Association z siedzibą w Brukseli.

Skład Rolny Sp. z o.o.

Skład Rolny Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych nawozów mineralnych na bazie siarki, mających szerokie zastosowanie w rolnictwie. Firma działa od 2012 roku i sukcesywnie zwiększa udział w rynku oraz ofertę produktów. Firma obsługuje zarówno kontrahentów lokalnych (firmy handlowe, gospodarstwa rolne) jak i partnerów zagranicznych, w tym z Litwy, Łotwy, Estonii, Słowacji, Czech, Węgier, Niemiec, Finlandii. W oparciu o możliwości PNT w Ełku, planowane są prace nad kolejnymi unikatowymi produktami, kierowanymi do klientów z branży rolnej.

CG Cable

CG Cable Sp. z o. o.

Titanium Concept

Titanium Concept to zwycięzca III edycji Konkursu "Twój start-up - Twoja przyszłość". Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją podków dla koni z powłoką tytanową w technologii druku 3D. Podkowy są projektowane indywidualnie pod każdego konia i oprócz wyjątkowych właściwości wytrzymałościowych pełnią również funkcje ortopedyczne.

CREP

Stowarzyszenie ,,Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka" jest organizacją działającą od 1994 roku. Podstawowym celem Stowarzyszenia "CREP" jest wspomaganie rozwoju gospodarczego, w tym rozwój przedsiębiorczości oraz promocja zatrudnienia i aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy. Stowarzyszenie realizuje szereg programów przy współpracy z Urzędami Pracy, Ośrodkami Pomocy Społecznej z kilkunastu powiatów województwa Warmińsko-Mazurskiego i Pomorskiego.

BASLIGHTING Sp. z o.o.

Firma Baslighting świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianej techniki świetlnej. Zajmuje się m.in. kompleksowym przygotowywaniem projektów systemów oświetleniowych, tworzeniem wizualizacji 3D, dostawą sprzętu oświetleniowego wraz z nadzorem, rozruchami i koordynacją na budowie.

GEOGIS

Geogis jest firmą geodezyjną zajmującą się kontrolami obszarowymi, wykonywaniem prac geodezyjnych kameralnych i terenowych. Firma pracuje nad wykorzystywaniem podczas prac pomiarowych technologii lotniczych w tym dronów, w celu zapewnienia najwyższej jakości i dokładności pomiarów.

NANO-BUD

Firma zajmuje się dystrybucją i wykonawstwem robót budowlanych z zastosowaniem betonów i zapraw antykorozyjnych oxydtron-nanocement. Są one światowymi rozwiązaniami inżynierii materiałowej, sięgającymi struktur atomowych, przebudowującymi molekularne powiązania tradycyjnych materiałów budowlanych, nadając im nowe i ulepszone właściwości. Produkt może być wykorzystywany m. in. do osuszania budynków, fundamentów i murów, hydroizolacji elementów konstrukcyjnych, iniekcji grawitacyjnej (iniekcja - krystalizacja) do wykonania wszelkiego rodzaju izolacji przeciwwilgociowych.

Energy Solution Innovation

Firma Energy Solution Innovation prowadzi badania z zakresu alternatywnych i innowacyjnych źródeł energii, projektuje nowe rodzaje baterii, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauki światowej i sama także wytycza nowe kierunki w rozwoju nauki.

COMECO

Firma zajmuje się produkcją pojemników na odpady, naczep i systemów hydraulicznych wykorzystywanych w procesie utylizacji odpadów.

Kabo Polska

Producent bram garażowych i przemysłowych wykorzystujący najnowocześniejsze systemy produkcyjne. Bramy zapewniają maksymalne wyciszenie wnętrza oraz ochronę przed utratą ciepła. Producent zapewnia również pełną automatykę swoich produktów. Tworzona linia produkcyjna będzie wykorzystywać najnowocześniejsze w regionie systemy produkcji i lakierowania elementów bram.

SLIPFORM

Firma działa w branży budowlanej stosując metodę tzw. betonowania ślizgowego. Stosuje przy tym specjalistyczne maszyny budowlane, stanowiące mobilne zakłady produkcyjne, możliwe do przetransportowania typowym samochodem ciężarowym. Usługi firmy znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim w budownictwie drogowym.

Art Light Group

Firma zajmuje się reżyserią światła i realizacją widowisk teatralnych, koncertów oraz imprez okolicznościowych. Już wkrótce wypuści na rynek nowoczesne sceniczne oświetlenie LED. Art Light Group realizuje trasy koncertowe dla największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Głównym zadaniem firmy jest - jak przyznają jej twórcy - tworzeń wrażeń i emocji.

Purus Aer

Stacje Oczyszczania Powietrza to projekt, który może przyczynić się do eliminacji rakotwórczych i innych szkodliwych związków unoszących się w powietrzu. To produkt jedyny w swoim rodzaju, a jego znaczenie społeczne jest nieocenione. Do tej pory nie wprowadzono na rynek podobnego wyrobu. Firma powstała dzięki projektowi "Platforma startowa dla nowych pomysłów Hub of Talents"

Elkoinvestment

Firma Elkoinvestment powstała w 2017 roku. Obszarem działania firmy jest szeroko rozumiana poprawa efektywności energetycznej i racjonalizacja gospodarki surowcami energetycznymi. Elkoinvestment specjalizuje się w audytach energetycznych, kogeneracji, instalacjach fotowoltaicznych, kolektorach słonecznych i instalacjach hybrydowych.

Sudovia

Firma będzie wdrażać nowe rozwiązania technologiczne w branży budowlanej.

Steel Group

Steel Group to młoda firma założona przez ludzi z bogatym doświadczeniem w branży marketingowej. Steel Group oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie marketingu, kreowania i promocji marek, strategii budowy i promocji start-up’ów oraz sprzedaży nowych produktów. Usługi świadczone są zarówno offline, jak i online. Do zarządzania usługami i procesami realizowanymi przez firmę szeroko stosowane są również aplikacje mobilne.