Thermo Vitae

Firma Thermo Vitae zajmuje się profesjonalnym doborem, montażem i serwisem elementów grzewczych budynków. Zakres oferty obejmuje: pompy ciepła, kolektory słoneczne, rekuperatory, kominki oraz instalacje grzewcze i wodno-kanalizacyjne. Bardzo ważnym elementem działań firmy jest optymalizacja systemu grzewczego budynku, tj. dostosowanie systemu grzewczego budynku do warunków środowiskowych, a co za tym idzie osiągnięcie maksymalnej efektywności zastosowanego rozwiązania.

Setup

Firma SETUP zajmuje się informatyczną obsługą przedsiębiorstw. Obecnie przedsiębiorstwo działa w zakresie wdrażania zaawansowanych rozwiązań informatycznych COMARCH. Misją firmy SETUP jest zaspokajanie potrzeb Klientów w zakresie informatycznego wspomagania zarządzaniem przedsiębiorstw, dzięki któremu można czerpać wymierne korzyści ekonomiczne. Klientami firmy są przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa handlowe i produkcyjne, a także urzędy i jednostki służby zdrowia.

For Fame

Agencja Promocji Sportu For Fame prowadzi szkolenia sportowe i menedżerskie w innowacyjnej formie on-line za pośrednictwem najnowocześniejszej dostępnej na rynku platformy e-learningowej, która jest responsywna, czyli można z niej korzystać także za pomocą smartfona lub tabletu. W najbliższej przyszłości planowane jest prowadzenie szkoleń "na żywo" w formie webinarium. Agencja Promocji Sportu For Fame została wyróżniona nagrodą "Local Stars" przez międzynarodowy portal sprzedaży grupowych Groupon oraz jest członkiem European Health&Fitness Association z siedzibą w Brukseli.

Skład Rolny Sp. z o.o.

Skład Rolny Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych nawozów mineralnych na bazie siarki, mających szerokie zastosowanie w rolnictwie. Firma działa od 2012 roku i sukcesywnie zwiększa udział w rynku oraz ofertę produktów. Firma obsługuje zarówno kontrahentów lokalnych (firmy handlowe, gospodarstwa rolne) jak i partnerów zagranicznych, w tym z Litwy, Łotwy, Estonii, Słowacji, Czech, Węgier, Niemiec, Finlandii. W oparciu o możliwości PNT w Ełku, planowane są prace nad kolejnymi unikatowymi produktami, kierowanymi do klientów z branży rolnej.

CG Cable

CG Cable Sp. z o. o.

CREP

Stowarzyszenie ,,Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka" jest organizacją działającą od 1994 roku. Podstawowym celem Stowarzyszenia "CREP" jest wspomaganie rozwoju gospodarczego, w tym rozwój przedsiębiorczości oraz promocja zatrudnienia i aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy. Stowarzyszenie realizuje szereg programów przy współpracy z Urzędami Pracy, Ośrodkami Pomocy Społecznej z kilkunastu powiatów województwa Warmińsko-Mazurskiego i Pomorskiego.

BASLIGHTING Sp. z o.o.

Firma Baslighting świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianej techniki świetlnej. Zajmuje się m.in. kompleksowym przygotowywaniem projektów systemów oświetleniowych, tworzeniem wizualizacji 3D, dostawą sprzętu oświetleniowego wraz z nadzorem, rozruchami i koordynacją na budowie.

GEOGIS

Geogis jest firmą geodezyjną zajmującą się kontrolami obszarowymi, wykonywaniem prac geodezyjnych kameralnych i terenowych. Firma pracuje nad wykorzystywaniem podczas prac pomiarowych technologii lotniczych w tym dronów, w celu zapewnienia najwyższej jakości i dokładności pomiarów.

NANO-BUD

Firma zajmuje się dystrybucją i wykonawstwem robót budowlanych z zastosowaniem betonów i zapraw antykorozyjnych oxydtron-nanocement. Są one światowymi rozwiązaniami inżynierii materiałowej, sięgającymi struktur atomowych, przebudowującymi molekularne powiązania tradycyjnych materiałów budowlanych, nadając im nowe i ulepszone właściwości. Produkt może być wykorzystywany m. in. do osuszania budynków, fundamentów i murów, hydroizolacji elementów konstrukcyjnych, iniekcji grawitacyjnej (iniekcja - krystalizacja) do wykonania wszelkiego rodzaju izolacji przeciwwilgociowych.

Energy Solution Innovation

Firma Energy Solution Innovation prowadzi badania z zakresu alternatywnych i innowacyjnych źródeł energii, projektuje nowe rodzaje baterii, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauki światowej i sama także wytycza nowe kierunki w rozwoju nauki.

COMECO

Firma zajmuje się produkcją pojemników na odpady, naczep i systemów hydraulicznych wykorzystywanych w procesie utylizacji odpadów.

Kabo Polska

Producent bram garażowych i przemysłowych wykorzystujący najnowocześniejsze systemy produkcyjne. Bramy zapewniają maksymalne wyciszenie wnętrza oraz ochronę przed utratą ciepła. Producent zapewnia również pełną automatykę swoich produktów. Tworzona linia produkcyjna będzie wykorzystywać najnowocześniejsze w regionie systemy produkcji i lakierowania elementów bram.

SLIPFORM

Firma działa w branży budowlanej stosując metodę tzw. betonowania ślizgowego. Stosuje przy tym specjalistyczne maszyny budowlane, stanowiące mobilne zakłady produkcyjne, możliwe do przetransportowania typowym samochodem ciężarowym. Usługi firmy znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim w budownictwie drogowym.

Art Light Group

Firma zajmuje się reżyserią światła i realizacją widowisk teatralnych, koncertów oraz imprez okolicznościowych. Już wkrótce wypuści na rynek nowoczesne sceniczne oświetlenie LED. Art Light Group realizuje trasy koncertowe dla największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Głównym zadaniem firmy jest - jak przyznają jej twórcy - tworzeń wrażeń i emocji.

Elkoinvestment

Firma Elkoinvestment powstała w 2017 roku. Obszarem działania firmy jest szeroko rozumiana poprawa efektywności energetycznej i racjonalizacja gospodarki surowcami energetycznymi. Elkoinvestment specjalizuje się w audytach energetycznych, kogeneracji, instalacjach fotowoltaicznych, kolektorach słonecznych i instalacjach hybrydowych.

Sudovia

Firma będzie wdrażać nowe rozwiązania technologiczne w branży budowlanej.

Code Shakers

Code Shakers to kreatywny zespół specjalizujący się w produktach na potrzeby internetu. Kreujemy pozytywny wizerunek firm poprzez profesjonale strony i aplikacje internetowe oraz sklepy. Projektujemy logo i identyfikację wizualną. Zakres naszych usług pozwoli klientom zaistnieć w sieci i wypromować swoją markę!

Saphiro

Projekt SAPHIRO został stworzony w odpowiedzi na potrzeby rynku kosmetyków do pielęgnacji męskiego zarostu, w oparciu o tradycyjne rzemiosło. Manufaktura nastawiona jest na ręczne tworzenie naturalnych kosmetyków dla mężczyzn, wykonanych z organicznych i naturalnych surowców. Założeniem projektu jest stworzenie świetnych jakościowo produktów w przystępnych cenach, które sprawią, że będą one dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Projekt SAPHIRO to innowacyjne połączenie rękodzieła i chęci sprostania potrzebom rynku.

Addicted2Design

Firma zajmuje się tworzeniem doskonałej jakości łączeń do prefabrykatów betonowych.

Kalamus Park

Firma zajmuje się przygotowaniem dermokosmetyków pochodzenia naturalnego na bazie tataraku i innych składników naturalnych polskiego pochodzenia.

Panamedica

Firma w 2017 roku uczestniczyła w Konkursie "Twój start-up - Twoja przyszłość". W 2018 roku nawiązała współpracę z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Ełku. Będzie zajmować się produkcją bielizny funkcyjnej zawierającej włókna alginianowe z nanocząstkami srebra i złota do pielęgnacji atopowej i skłonnej do zapaleń skóry, a także niesterylnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku takich jak podkłady higieniczne z włókniny polipropylenowej, podfoliowanej celulozy, podkłady wysokochłonne pod pacjenta, fartuchy wizytacyjne, komplety poszew na pościel, komplety pościeli.

Skyflar

Firma SKYFLAR powstała z pasji do lotnictwa. Jej produkty tworzone są z największą precyzją, dlatego są rozpoznawane i doceniane na całym świecie. Są przemyślane pod względem technicznym i praktycznym. Firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości systemów oświetlenia samolotów z wykorzystaniem zaawansowanej technologii LED. Ponieważ liczba użytkowników lotnictwa rośnie z roku na rok, przestrzeń powietrzna staje się coraz bardziej zatłoczona. Podczas lotu we wczesnych i późnych godzinach, piloci są narażeni na ryzyko kolizji z powodu złej widoczności. Oświetlenie firmy Skyflar znacznie poprawia widoczność, co zapewnia bezpieczeństwo wszystkim samolotom.

Steel Group

Firma zajmuje się wprowadzaniem strategii marketingowych, budowaniem marki, szkoleniami z zakresu PR oraz audytami marketingowymi.