Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Innowacyjna Produkcja, Nowoczesne Technologie & profesjonalizacja Badań i Rozwoju w firmie

Marzec 20 @ 09:30 - 13:30

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Śniadaniu biznesowym, „Innowacyjna Produkcja, Nowoczesne Technologie & profesjonalizacja Badań i Rozwoju w firmie”, które odbędzie się 20 marca  na terenie Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku.

Wydarzenie to ma na celu przedstawienie najnowszych rozwiązań w obszarze doskonalenia produkcji oraz technologie wspierające ten proces. Podczas spotkania dowiecie się Państwo jak poprawić efektywności organizacji oraz pobudzić innowacyjność w praktycznym podejściu do budowania i rozwijania działów R&D. Jednocześnie będzie to świetna okazja do skorzystania z porad ekspertów w zakresie pozyskiwania finansowania unijnego na prace badawczo-rozwojowe i działy jakości oraz na inwestycje w linie produkcyjne i rozbudowę fabryk.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Gwarantujemy 100% praktycznej wiedzy i unikalne case studies!;
  • Ciekawa warstwa merytoryczna prezentacji wprowadzi Państwa w świat Industry 4.0;
  • Spotkanie to idealne miejsce do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami oraz szansa na nawiązanie nowych kontaktów zawodowych;
  • Pokażemy jak automatyzacja produkcji wpływa na koszty i zatrudnienie;
  • Można będzie skorzystać z porad ekspertów, którzy powiedzą jak pozyskać środki i jak  wdrożyć innowacyjne rozwiązania w firmie.

Do udziału w Spotkaniu zapraszamy Osoby zarządzające firmami produkcyjnymi oraz dyrektorów i kierowników odpowiedzialnych za produkcje, operacje, ciągle doskonalenie oraz strategię i rozwój.

Mamy nadzieję, że spotkanie to będzie dla Państwa okazją do wielu inspiracji, wymiany doświadczeń i niekończących się rozmów w gronie praktyków w obszarze produkcji innowacji i rozwoju oraz płaszczyzną w nawiązaniu i podtrzymaniu relacji biznesowych.

Udział w spotkaniu  dla 2 osób z  firmy jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy Państwa do rejestracji swojej obecności  na to  inspirujące wydarzenie już dziś. 

Rejestracja i więcej informacji o spotkaniu: http://www.trioconferences.pl/innowacyjna-produkcja/

Szczegóły

Data:
Marzec 20
Czas:
09:30 - 13:30